Poskrbijo za varnost, toploto, svetlobo in prihranke!
Ko se odločamo o materialih, ki jih bomo uporabili pri gradnji ...
Crystal Harris, nekdanja zaročenka Hugha Hefnerja, se je odločila, da bo svoj zaročni prstan prodala na dražbi.
Diamant očitno ni za vedno, je pa vsekakor dekletov najboljši prijatelj. Nekdanja zaročenka Hugha Hefnerja, prvega moža Playboyevega imperija, Crystal Harris se je odločila, da bo prodala zaročni prstan, ki ji ga je podaril Hefner. Trenutno se še ne ve, ali prstan prodaja zaradi finančnih težav ali zaradi česa drugega. Nekateri viri blizu nekdanje Playboyeve zajčice pa pravijo, da preprosto ne more več gledati prstana, ker ji vzbudi nekatere slabe spomine.
Zaročni prstan se je Crystal Harris odločila prodati na dražbi, ki jo bo organizirala znana dražbena hiša Christie's v New Yorku. Prstan, ki je narejen iz platine in okrašen s trikaratnim diamantom, bodo na dražbi prodali naslednji mesec, zanj pa naj bi dobila med 15.000 in 22.000 evrov.
Spomnimo, Crystal Harris je sicer zaročni prstan, kot zahteva tradicija, hotela vrniti Hughu, vendar jo je zavrnil in ji pustil obdržati diamantnega lepotca.
Miha Jarc, lastnik podjetja Mijaks, je v današnjem času zagotovo fenomen. Medtem ko gradbena podjetja in investitorji po Sloveniji propadajo drug za drugim, je sam z zgodbo o oskrbovanih stanovanjih za starejše dokazal, da se da kljub krizi uspeti.

Ko se odločamo o materialih, ki jih bomo uporabili pri gradnji ...

Na žalost je tako, da le malokdo v resnici ve, kaj pomenijo vse ...

Skupaj s strokovnjakinjo za varčno rabo električne energije Uršulo ...