25.04.2014
LJ
21° / 9°

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
KBRANE
Število vnosov: 17
21.01.2009 ob 18:45

Žalostno kako si državniki delijo velike plače medtem ko delavci v državi stradajo,gubijo službe,Me zanima kako dolgo še se bo narod tožil po kamerah naših medijev,kako dolgo bomo jokali za to kar se dogaja.Kdaj bo logično le to da treba iti na ulice in pokatati svoje tej naši kradljivi državi.Če se bo samo jokalo se nebo spremenilo nič,treba ukrepat in to čimprej...smiley
Skok1
Število vnosov: 2
13.02.2011 ob 12:54
*Odgovor na: KBRANE +

Tovarne delavcem!!!! Vsi blatijo čas social komunizma pri nas, strinjam se da ni bilo idealno ampak vseeno dosti boljše kot danes za navadnega cloveka.
Slavko Malek
Število vnosov: 124
22.01.2009 ob 07:33

KBRANE

Popolnoma se strinjam s teboj! smiley Samo ti, jaz in še morda par ljudi ne bomo kaj dosti rešili oz. nič. Kabrane kradli bodo tako dolgo, dokler se ne bo celotna, ampak res celotna delavska SLO spravila na noge in stresla (dobesedno) te parazite iz svojih vil, jaht, '"malih'" vikendov ... smiley. Tako dolgo nas bodo lepo CUZALI !!! smiley Na sindikate kar lepo pozabite, ker delajo z roko v roki z delodajalci oz. tajkuni. Naj jih bo sramsmiley
Praviš ukrepati ja, toda po pameti in učinkovito. Sem prepričan, da ni več daleč čas, ko se bo ljudem, ki so izgubili službe in s tem možnost dostojnega življenja, da se ne bodo uprli !!! Nekateri so že tako ubupani, da bodo šli tudi do konca, na veliko žalost in sramoto ... državesmileysmiley

S.smiley

galebi
Število vnosov: 158
27.01.2009 ob 21:31

NAROD MORA USTAT IN V LJUBLJANO USE REZBIT IN POSTAVIT OBLAST LJUDSTVA. USE GOSPODE RAZLASTNINIT JIH V RUDNIK SPRAVIT DELAT.smiley
Slavko Malek
28.01.2009 ob 11:38
*Odgovor na: galebi +

TOČNO TAKO !!!

S.smiley
tedip
Število vnosov: 33
04.05.2009 ob 23:24

O moj bog! Pa sem mislil da je Slovenija liberalna dežela! Pa da je ta cekin.si malo bolj resen forum o financah pa vidim da so 3 aktivni pa še to skrajni nacionalisti kakor sklepam če ne nacionalisti pa vsaj desničarski radikalci!
[Poleg tega....kdo je že komu kaj dokazal da je vkradel? Kdo je kdaj kaj vkradel..
Prosim dajte mi vire....Ne streljajte kozlov]
LP!
Tadejsmiley
čuknoric
14.10.2013 ob 22:39
*Odgovor na: tedip +

hah, pa sak ti si vrečo smiley držala
čuknoric
14.10.2013 ob 22:39
*Odgovor na: tedip +

hah, pa sak ti si vrečo smiley držala
Slavko Malek
05.05.2009 ob 18:34

... moj bog! Pa sem mislil da je Slovenija liberalna dežela! Pa da je ...

Ja vsaj nekdo si mora upat, kaj gor na kracat na ta in njemu slične forume smiley Je pa nekaj *tedip, da si nacionalizem oz. po tvojem desničarske radikalce zamenjal z domoljubom in resnicoljubom, tu tiči tvoja napaka pri razlagi smiley

Kaj pa lahko dokažeš *tedip smileysmileysmiley, če pa ti kenslajo vse tisto, kar je živa resnica z forumov, saj imaš valjda sam že te izkušnje, ali ne smileysmiley

smileyS.
tedip
Število vnosov: 33
05.05.2009 ob 18:48

Hehe^^ prva poved zgori je napisana namerno z o moj bog smiley Drugače bi se nekako štel med našo levico tako da..... No nima veze.... Pač resnicoljub in domoljub se razume da sem, vendar ne tako da bom blatil po naših VSEH politikih (eni so res lopovi pa pol, so pa tud pošteni in tistim delamo veliko krivico s takimi besedami kot so zgori). Ma ja dokažeš .... Saj nekaj se da, nekaj se ne da smiley Kdo bo odločal? Ljudstvo na naslednjih volitvah smiley
LP
Tadej!smiley

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Iskanje

glasnik - 8

Dokaz, da se da uspeti tudi brez pohlepa in s trdim delom

Janez Zgonec je eden tistih podjetnikov, pri katerem takoj začutiš, da mu dejanja pomenijo več kot besede. O tem so pričali zelo skopi odgovori, ki nam jih je namenil na začetku našega pogovora. A na koncu se je izkazalo, da blagovno znamko DorJan upravlja človek z izdelno poslovno vizijo in trdnimi načeli.

calculate
glossary
indexes
indexes

Anketa

Stisk roke

Razmišljate, da bi odprli svoje podjetje?