22.11.2014
LJ
/ 3°

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
TheMind
Število vnosov: 17
18.01.2012 ob 00:00

Za vse tiste, ki so vas kdaj '"nategnili'" oz. povlekli za nos ( kar se je zgodilo tudi meni) predlagam da si ogledate spisek na tem linku http://9469ea06.theseforums.com
Študentje, ki nimamo dosti denarja je prav da vemo ali nam bodo plačali ali ne.

Upam da vam bodo te informacije kaj koristile
Zascitnik
Število vnosov: 1
20.01.2012 ob 12:55

OK, vse to je res, ampak ne jamrati, če niste storili še kaj drugega: npr., ste preštudirali Kazenski zakonik RS (KZ-1) in ukrepali (napisali kako uradno ovadbo za sum tega in tega kaznivega dejanja)? Saj imate člene na temo obrekovanje, razžalitev, goljufije, kraje, .... Če niste ukrepali: treba se je BORITI tudi sam in to malo bolj kot le napisati tole tule na tem forumu, ne čakati, da se bo kdo boril za vas (četudi se kdo (morda) bo). Kdor pa ni naredil vsega, kar bi sam moral ali lahko, ta pa naj sploh ne jamra.
estelle.r
Število vnosov: 16
23.10.2012 ob 13:56

Zascitnik, a dej no, kaj pa klobasas, a ne vidis da se folk bori iz dneva v dan in mora prosit za svoj denar..to je zalostno
mertseger
Število vnosov: 3
27.09.2013 ob 10:00

To se vleče že od nekdaj. Jaz sem pred več kot desetimi leti delal pri zidarjih. Težko fizično delo 12-14 ur na dan pri 30+ stopinjah tudi sobote in nedelje. Urna postavka takrat 1000 sit/uro res lepa ampak komaj vredna napora. 710 ur v 2 mesecih dela se prav tolk denarja kot ga moja starša nista skupaj zaslužila v tem času. Seveda pa potem tega ni želel izplačati. Dobil sem ga po približno 4 mesecih ko je bil tik pred tožbo ŠS na sodišču.

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Iskanje

glasnik - 8

Dokaz, da se da uspeti tudi brez pohlepa in s trdim delom

Janez Zgonec je eden tistih podjetnikov, pri katerem takoj začutiš, da mu dejanja pomenijo več kot besede. O tem so pričali zelo skopi odgovori, ki nam jih je namenil na začetku našega pogovora. A na koncu se je izkazalo, da blagovno znamko DorJan upravlja človek z izdelno poslovno vizijo in trdnimi načeli.

calculate
glossary
indexes
indexes

Anketa

Začnete jutro s kavo?