24.07.2014
LJ
26° / 15°

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
MatejaTina
Število vnosov: 3
28.11.2011 ob 00:19

Hej,

Da še z vami delim svojo zgodbo smiley.....Zadnjič sem naletela na eno super mednarodno tekmovanje (Business Hive), ki bi ga rada delila z vami.

Skratka, gre za to da se dela na realnih challengih podjetij (lani vem da je bil tudi Elan v igri). Tekmuje približno 50 študentov iz celega sveta (seveda so grupirani v manjše skupinice), ki poskušajo za določen izziv najti čim bolj inovativno/uporabno rešitev.

Sama se zelo zanimam za kariero ''''marketingašice'''' v katerem izmed uspešnih slovenskih podjetij, zato se mi zdi to res ena super priložnost, da spoznam nove ljudi in mogoče navežem stik celo s podjetji. Pa fanj referenca se mi zdi za cv, gotovo izkušnja ki malo pripomore na intervjuju za job .smiley

Fantov prijatelj je lani šel na ta Business Hive in je bil res ful zadovoljen. Baje, da so se res potrudili s samo izvedbo, pač dobro so skombinirali delo in zabavo. Pa teambuilding je pohvalu....skratka, fanj zadevca zgleda smiley

upam, da se vidimo smiley
missladolcevita
Število vnosov: 3
28.11.2011 ob 18:02

ej, pa zakaj js tega nikjer nč ne najdem - dej, a daš link?smiley
bodecaneza
Število vnosov: 2
06.12.2011 ob 18:24

missladolcevita je napisal:
ej, pa zakaj js tega nikjer nč ne najdem - dej, a daš link?smiley

striček gugl najde svaštasmiley

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Iskanje

glasnik - 8

Dokaz, da se da uspeti tudi brez pohlepa in s trdim delom

Janez Zgonec je eden tistih podjetnikov, pri katerem takoj začutiš, da mu dejanja pomenijo več kot besede. O tem so pričali zelo skopi odgovori, ki nam jih je namenil na začetku našega pogovora. A na koncu se je izkazalo, da blagovno znamko DorJan upravlja človek z izdelno poslovno vizijo in trdnimi načeli.

calculate
glossary
indexes
indexes

Anketa

Ste že imeli težave s plačilno kartico?