26.10.2014
LJ
13° / 3°

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
kikicaa
Število vnosov: 1
08.05.2012 ob 21:32

Ojla. Upam da mi tuki lahko kdo razloži ker sama ne razumem smiley Rezervirala sem si apartma na hrvaškem prek agencije kjer zahtevajo plačilo prek spleta s kreditno kartico (v 24 urah). Tako sem v petek okrog 16:30 šla na NLB, ker sem morala na kartico položit denar. Najprej so mi rekli, da če bi šla na banko koper bi ta denar bil že nakazan v soboto (ker je american express kao neki prek njih). Banke koper nimam blizu zato sem se z agencijo zmenila da so mi rok plačila podaljšali na ponedeljek. Na NLB so mi zagotovili da bo v ponedeljek denar ze na kartici. Ker ga dopoldne se ni bilo sem klicala na american express kjer mi je gospa rekla da bo nakazano po 12 uri. Ob 13h denarja se ni bilo in kličem spet. Zdaj mi pa reče da po drugi uri.. Ker denarja tudi po drugi uri še ni bilo kličem še enkrat in mi reče da je nemogoče, če sem nakazala v petek popoldne, da bi denar bil v ponedeljek. Jaz spet prosim agencijo, če lahko plačam v torek (danes). Dajo mi rok do 17h. Danes potem kličem na american express da preverim stanje, če je nakazano in ugotovim da je 20€ premalo (zaradi stroškov, ki jih drugače plačujem po položnici 18. vsak mesec) Ravno toliko da ne morem plačati rezervacije. Pregovorim agencijo če lahko jutri plačam. Do 12h mi dajo rok. Danes sem pa šla na banko koper sem dala gor se razliko, ki mi manjka zdaj me pa zanima kdaj bo denar prenešen? Ker če ne plačam agenciji jutri do 12h negrem na dopust, plačat morm pa še usen 70%. Ful so me razkurl najprej k vsak pove drugač in nobenega zagotovila ne dobiš kdaj točno bo denar nakazat. smileysmiley
Mario Fekonja
Število vnosov: 5
12.05.2012 ob 08:23

prvo kot prvo: Na veliko se izogibaj Ljubljanske banke!
antitrust08
Število vnosov: 31
15.05.2012 ob 17:09

Tako je...in banke Koper!
nekdo...
Število vnosov: 134
15.05.2012 ob 18:50

Menjaj agencijo! KAK STE LAHKO TAK NAIVNI IN TO V DANAŠNJIH ČASIH KO JE PONUDBA VEČJA OD POVPRAŠEVANJA!

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Iskanje

glasnik - 8

Dokaz, da se da uspeti tudi brez pohlepa in s trdim delom

Janez Zgonec je eden tistih podjetnikov, pri katerem takoj začutiš, da mu dejanja pomenijo več kot besede. O tem so pričali zelo skopi odgovori, ki nam jih je namenil na začetku našega pogovora. A na koncu se je izkazalo, da blagovno znamko DorJan upravlja človek z izdelno poslovno vizijo in trdnimi načeli.

calculate
glossary
indexes
indexes

Anketa

Živite bolje ali slabše kot pred desetimi leti?