Cekin.si
Matjaž Loc in Anja Žmuc

Kariera

'Nisva človeka, ki bi ponočevala, tako da sva popoldneve in večere preživljala v delavnici'

M.M.
04. 05. 2017 08.29
0

Matjaž Loc je diplomirani ekonomist, Anja Žmuc pa končuje magistrski študij laboratorijske biomedicine. Skupaj ustvarjata Lucky 3in1.

Matjaž Loc in Anja Žmuc
Matjaž Loc in Anja ŽmucFOTO: Kanal A

V tokratni Uspešni zgodbi so novinarji Sveta predstavili zgodbo Matjaža Loca. Nekdanji košarkarski trener je s težavo treniral otroke, ki so iz leta v leto postajali gibalno manj spretni in brez motivacije za telesno aktivnost. Izguba službe je bila kot priložnost za nov začetek.

Z dekletom Anjo Žmuc sta napisala uspešno zgodbo Lucky 3 in 1.

Več v dodanem prispevku!

Uspešne zgodbe
Uspešne zgodbeFOTO: Kanal A

Uspešne zgodbe lahko spremljate vsak torek, sredo in četrtek, in sicer v oddaji Svet na Kanalu A. Nato bomo vse prispevke objavili tudi na naši spletni strani.

Spodaj si lahko ogledate že objavljene zgodbe!

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.

Komentarji (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
Oglaševanje Uredništvo PRO PLUS Moderiranje Piškotki Politika zasebnosti Splošni pogoji Pravila ravnanja za zaščito otrok
ISSN 2630-1679 © 2025, Cekin.si, Vse pravice pridržane Verzija: 795