Cekin.si
image (28)
Koristno

Najbolj vroča podjetnica na svetu ponuja zaslužek tudi Slovencem!

Ž.K.
22. 08. 2012 16.39
8

Jamie Wong je najbolj vroča podjetnica ta hip. Njeno spletno stran, ki ponuja turistične storitve, obišče vsak teden za 30 odstotkov več ljudi, poslovno priložnost pa ponuja tudi Slovencem.

Jamie Wong je ugotovila, da si lahko prevoz in hotel, ko se odpravljate na potovanje, organizirate v nekaj minutah, da si organizirate, kaj boste na dopustu oziroma potovanju počeli, pa potrebujete v povprečju trideset ur. Tako je začela pisati blog, na katerem je z bralci delila izkušnje z različnih koncev sveta, nato pa se je odločila postaviti spletni portal, ki bo turistom in popotnikom omogočal hitro pot do doživetij prek osebnega stika. Na portalu Vayable si doživetje preprosto naročite. Opišete, kaj bi radi počeli, v bazi ponudnikov najdete nekoga, ki vam v kraju, v katerega se odpravljate, to ponuja oziroma za vas tako doživetje organizira. Ko uskladite vse želje in denarne zahteve, se dogovorite le še za uro in kraj sestanka.

Na omenjenem portalu, ki ta hip velja za enega najhitreje rastočih na svetu, je trenutno iz Slovenije le en ponudnik doživetij, Matjaž R iz Maribora, ki se predstavlja kot univerzitetni profesor. Za ceno 100 dolarjev ponuja odkrivanje skritih lepot Maribora. Glede na vedno več turistov, ki prihajajo k nam, in glede na to, kako ponosni smo na lepote naše dežele, je tovrsten portal, ki hkrati omogoča tudi deljenje izkušenj, hvaljenje, priporočanje in grajanje, idealna podjetniška priložnost za vse, ki menijo, da imajo gostom ponuditi še kaj več kot zgolj sobo in lep razgled.

Komentarji (8)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
crysis 18. 09. 2012 22.04
spet meglo prodajajo
Pizdarije 21. 08. 2012 17.47
-15
Za kaj takega rabiš licenco vodiča...
User509295 22. 08. 2012 09.26
+25
Na črno vse se da.
SBP 22. 08. 2012 10.28
+16
Ja če delaš to v zabiti Sloveniji :)
devlon 22. 08. 2012 10.56
+35
bruahahaha...licenco... saj taksno moznost izbere ravno nekdo, ki ne zeli licenciranega vodica, ki bo blebetal o kterga leta se je oltar udrl v eni cerkvi..
User924331 22. 08. 2012 13.20
+6
In kje in kdaj se je kdo od politikov usr..al
mijavci 21. 08. 2012 17.33
+58
Slovenci bi morali svoj turizem 100 krat bolje tržit glede na to kaj slovenija vse premore, tu je naša prihodnost , v proizvodnji nas bojo kitajci zmeraj nesli za 50%. zato čim več propagirat turizem.
User509295 22. 08. 2012 09.32
+14
Preberi si članek sežana je mesto duhov, kako turiska pride in s svojimi besedami pove kako je (lipica...)
Oglaševanje Uredništvo PRO PLUS Moderiranje Piškotki Spremeni nastavitve piškotkov Politika zasebnosti Splošni pogoji Pravila ravnanja za zaščito otrok
ISSN 2630-1679 © 2025, Cekin.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1087