Pred dnevi smo objavili članek o najdražji hiši v Ljubljani, ki je trenuto na voljo za nakup. Sedaj smo pogledali, za koliko se prodaja najdražje stanovanje.
"Gre za enoto, ki jo je težko opisati zgolj z besedami, saj gre za izjemno doživetje bivanja. Vabimo vas, da si ogledate v živo," je zapisano v oglasu za stanovanje, ki se nahaja v spodnji Šiški.
Stanovanje se nahaja v novozgrajenem kompleksu Center Bellevue, le korak stran od parka Tivoli. Penthouse se razprostira na dveh etažah in "ponuja enega najboljših in nedvomno neponovljivih razgledov proti centru mesta in Alpam".
Gre za 309 m2, 4-sobno duplex stanovanje v 15. in 16. nadstropju vzhodne stolpnice, zgrajene leta 2023. Stavba ima 16. nadstropij. Enota obsega 214,56 m2 uporabne površine, 82,23 m2 terase ter 12,68 m2 shrambe v kleti.
Stanovanju pripadajo tudi 3 parkirna mesta v garaži ter 4 mesta v kolesarnici.

Stanovanje ima 3 kopalnice, savno, garderobo, glavno spalnico in sobe za goste ali otroke.
Cena: 2.971.000 evrov.
Celoten oglas si lahko pogledate TUKAJ.
Se vam zdijo informacije pomembne? Vam je članek všeč? Delite ga s svojimi prijatelji!
Najbolj brane novice:
- Pripravite se na izpad elektrike ali druge izredne razmere: Gotovina je vaša rešitev
- Bi morali pokojnino načrtovati po pravilu 30:30:30:10?
- Ko ste v trgovini, prisluhnite okolici: trgovine imajo premeten manipulativni trik
- Toliko znaša regres za letni dopust v javnem sektorju
- Ženske, rojene v teh znakih horoskopa, imajo pogosto vodilne položaje v službi
Komentarji (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV