
Kaj početi s takimi izdelki? Naj jih hranimo doma, saj smo jih plačali in nam jih je škoda vreči v smeti ali prodati za polovično ceno? To ni rešitev, saj se lahko tako naš dom hitro spremeni v skladišče nepotrebne krame. Lažje boste zadihali in počutili se boste veliko bolje, če boste redno iz svojih prostorov odstranjevali predmete, ki jih ne potrebujete.
Najprej poglejmo, kaj ste bralci Cekin.si odgovorili na Facebooku, ko smo vas povprašali, kaj je najdražja stvar, ki ste jo kupili in to tudi obžalovali. Spodaj je nekaj zanimivih odgovorov:
"Sesalec, ki je bil preko dva tisoč evrov in zanič."
"Par sto evrov vreden kristal za sinovo nesojeno taščo."
In morda en malce bolj hecen: "Poročna taksa na matičnem uradu."
Kaj storiti s kupljenimi izdelki, ki jih ne želite več ali pa je šlo za ponesrečen nakup?
To, da vam ponesrečeni nakupi ležijo doma in zbirajo prah, je popolnoma nesmiselno. Najbolje je, da se jih takoj znebite ali jih prodate, jih podarite ali pa, če ni druge, vržete v smeti. Morda jih lahko postavite v prostor, kjer zbirate kosovni material, in ga bo kdo vzel. Taki prostori so po navadi v blokovskih naseljih poleg smetnjakov.
Če gre za kaj uporabnega, potem lahko preverite, ali kaj takega potrebujejo vaši sorodniki, prijatelji, ali pa povprašate v humanitarnih organizacijah, ki bodo vesele donacij.
Če je izdelek še v originalnem pakiranju, ga morda lahko podarite komu za rojstni dan ali kakšno drugo praznovanje.
Vsekakor pa imate vedno na voljo kup različnih možnosti, da nezaželeni izdelek prodate.
Komentarji (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV