Lansko zmagovalko Kmetije Mileno Žižek smo povprašali, če si je izpolnila željo o nakupu avtomobila. "Kupila sem si audija A6, polovico denarja pa sem dala hčerki za študij v Avstraliji," je povedala z nasmehom na ustnicah.
Po njenih besedah se razmere zdaj počasi normalizirajo. "Zdaj se je že malo umirilo. A še vedno pogosto pride kdo v lokal in me čudno gleda, potem pa se le opogumi in me vpraša, od kod se poznava. Veliko ljudi me prepozna in me pride pozdravit."

Zdaj normalno dela v svojem lokalu. Z nekaterimi tekmovalci je obdržala stik. Posebnega nasveta za letošnje tekmovalce pa ni imela. "Ne vem, kako do zmage. Meni so vsi govorili, da sem imela dobro taktiko, a jaz je v bistvu nisem imela. Po 14 dneh sem si želela domov, potem pa sem se kar prepustila toku."
Na Kmetijo ima sicer lepe spomine in bi bila z veseljem tudi letos del ekipe. "Mi smo res živeli v pomanjkanju, tako da bi šla z veseljem nazaj. Tam ne bi bila celoten šov, ampak za 14 dni se z veseljem vselim."
Kdo je zmagovalec tokratne Kmetije, si lahko preberete TUKAJ.
Komentarji (2)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV