Cekin.si
Euromillions

Premoženje

Loterija: zakonca razkrila, kaj bosta storila z milijoni

M.M.
28. 11. 2019 11.06
2

Britanska zakonca, ki sta v igri na srečo EuroMillions jackpot zadela več kot 123 milijonov evrov, sta razkrila, kaj bosta storila z denarjem. Najprej sta si vzela čas in razmislila, ali se sploh želita razkriti javnosti. 

Gre za par, 41-letno Lenko, ki je trgovka, in obrtnika, 42-letnega Steva Thompsona, ki živi v britanskem mestu Selsey. Na novinarski konferenci sta dejala, da sta še vedno v šoku, a zelo vesela. Steve je razkril, da je mislil, da bo doživel infarkt, ko je dojel, da sta z Lenko pravilno uganila vseh sedem številk. "Začel sem se tresti, Vedel sem, da gre za visok znesek, po drugi strani pa sploh nisem vedel, kaj naj storim. Sprehajal sem se ven in noter, šel do svojega kombija in se znova vrnil v hišo, želel sem potrkati na vrata vseh sosedov in jim povedati, kaj se je zgodilo," je dejal. 

Poudaril je, da bo vse posle, ki jih kot obrtnik že ima sklenjene, tudi zaključil, tako da so lahko naročniki mirni, poročajo nekateri britanski mediji. Je pa dodal, da ni tip osebe, ki bi lahko sedela in ne delala ničesar. To pomeni, da bo delo najverjetneje nadaljeval, a v manjšem obsegu. 

Lenka in Steve sta starša treh mladoletnih otrok. Trenutno živijo v manjši hiši, sedaj pa so si že začeli ogledovati večje, saj želita, da ima vsak otrok svojo sobo. Primerno hišo iščeta v naselju, v katerem že sedaj živijo, saj jim je tam zelo všeč. Dejala sta tudi, da bosta pomagala družinskim članom, da primerno rešijo svoja stanovanjska vprašanja. 

Najpomembnejše jima je, da otroci ostanejo prizemljeni. Desetletnik je sicer že dejal, da si želi vozilo tesla, a bo na to še moral počakati, sta povedala skozi smeh. Osemletnica je prosila za rožnati telefon. 

Lenka, ki je sicer iz Slovaške, se veseli, da bo lahko pogosteje videvala svojo družino. 

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

 

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.

Komentarji (2)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
Oglaševanje Uredništvo PRO PLUS Moderiranje Piškotki Politika zasebnosti Splošni pogoji Pravila ravnanja za zaščito otrok
ISSN 2630-1679 © 2025, Cekin.si, Vse pravice pridržane Verzija: 795