Cekin.si
Obvladala roparja
Premoženje

VIDEO: Ropar rotil žrtev: Pokličite policijo!

STA
03. 09. 2015 11.37
5

Brazilec je med ropom v Acailandiji naletel na "žrtev", ki je obvladala borilne veščine. Seveda ga je premagala in dobila v primež, ropar pa je nato začel klicati na pomoč kar policijo.

Brazilec je med ropom v Acailandiji naletel na žensko, ki je obvladala borilne veščine. Seveda ga je premagala in dobila v primež, ropar pa je nato začel kričati na pomoč in želel priklicati policijo.

Roparja sta hotela oropati Monique Bastos, navdušenko nad mešanimi borilnimi veščinami. A njuna "žrtev" je enega od roparjev dobila v primež in ga podrla na tla. Amaterski posnetki kažejo, da je ropar na tleh klical na pomoč policijo, medtem ko so mu mimoidoči grozili.

Drugi ropar je pobegnil z ukradenim telefonom, policisti pa so na prizorišče prišli v 15 minutah. Bastosova je zatrdila, da je roparja rešila pred nasiljem ljudi, ki so prišli na kraj ropa, saj je obračunavanje s kriminalci v Braziliji pogost pojav. Po njenih besedah sta jo med potjo na trening napadla dva motorista in ji iztrgala telefon. Najprej je mislila, da sta njena prijatelja, vendar je kmalu ugotovila, da gre za rop.

Komentarji (5)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
BŠK 17. 09. 2015 14.52
+1
Še premalo ga je! Pri nas ga pa ne smeš pipniti...ampak jaz imam psa in elektrošokerje
PSIHOTERAPEVT 04. 09. 2015 20.47
+1
dober da ni dobla metek v glavo .. ker tam roparji kr ubijejo za 5 eur
OpaZokiStyle 03. 09. 2015 18.37
-2
A da majo tukaj slovenčki plebejčki možnost komentiranja? A se nič ne bojiite, da bo kdo rekel, da pri nas bi pa žrtev zahakljali pa jo obsodili, ropar bi dobil pa par mesecev pogojne, mladoletni pa še to ne? Slaba vzgoja slovenčkov plebejčkov, 24 ur, slaba... ccc...ccc.... Tako ja mora biti pri nas in o tem se ne sme govoriti! Cccc...
User1264831 04. 09. 2015 01.09
+3
Po pravici povedano sploh ne razumem kaj hočeš povedati.A si ti siguren da se nisi malo preveč zadel z travo?
bine1212 04. 09. 2015 01.16
+3
"z travo" Aplavz, bravo.
Oglaševanje Uredništvo PRO PLUS Moderiranje Piškotki Spremeni nastavitve piškotkov Politika zasebnosti Splošni pogoji Pravila ravnanja za zaščito otrok
ISSN 2630-1679 © 2025, Cekin.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1072