Straši tako zahtevajo, da učitelju, ki je celo uro fizike namesto za razlago o širjenju volumna, kar je menda bilo uradno na sporedu, porabil za predavanje o oralnem seksu, prepovejo poučevanje, da se kaj podobnega ne bi ponovilo še na kakšni drugi šoli.
Težave na soli so se sicer po navedbah staršev začele pred dobrim mesecem, ko se je sporni učitelj prvič pojavil na šoli. Sprva sta njegova odprtost in smisel za humor navdušila učence, ko pa je začel z neprimernimi izjavami glede telesnih atributov učenk, so postali oprezni. Še posebej jih je šokiral, ko je učenko, ki je h katedru prinesla domačo nalogo vprašal, ali ga morda ni prišla zapeljevati.
Šola je zaradi prijave že uvedla strokovni nadzor, starše pa jezi, da bo učitelj do zaključka nadzora vseeno lahko nemoteno poučeval, saj na šoli trdijo, da nimajo predpisa, po katerem bi ga lahko takoj odstranili iz učilnice.
Komentarji (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV