32-letnik je sodniku povedal, da se je čutil dolžnega vsak dan poskusiti prav vso pripravljeno hrano, saj so ameriški lastniki v restavracijo v brazilskem mestu Porto Alegre občasno pošiljali lažne goste, ki so jim nato poročali o kvaliteti in okusu hrane ter o urejenosti samega lokala. Poudaril pa je tudi, da restavracija vsem zaposlenim na dan ponuja tri brezplačne obroke. In seveda jih nikoli ni zavrnil.
Pri McDonaldsu zdaj razmišljajo o pritožbi, že pred sodnikom Joaom Ghislenijem Filho so poudarili, da sicer drži, da povprečen Happy Meal vsebuje 630 kalorij in 23 gramov maščobe, a da restavracija zaposlenim ponuja tudi sadje in solato, a se tožnik za to očitno ni nikoli odločil.
Vsekakor je pričakovati, da se bo McDonalds na koncu vendarle odločil za pritožbo. V nasprotnem primeru je namreč pričakovati, da se bo s tem primerom sprožil plaz podobnih tožb, pa ne le proti McDonaldsu. Joaom Ghislenijem Filho
Služba je pač tako ali drugače odgovorna za odvečne kilograme marsikoga. Če se šef dere na vas, to povzroča stres, borba s časom tudi, nadležni sodelavci prav tako … in prav mogoče je, da žalost utopite v hrani, kajne? Kaj šele redne zavrnitve delodajalcev? „Ni tako daleč da, ko bo nekdo podobno tožbo vložil proti zavodu za zaposlovanje! Tam se konča zdravje marsikoga,“ je sodbo komentirala ameriška komentatorka aktualnih dogodkov Jane Genova.
Komentarji (12)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV