Lopezova je nazadnje navdušila na podelitvi AMA v sodelovanju s Pitbullom.
Lopezova je nazadnje navdušila na podelitvi AMA v sodelovanju s Pitbullom.FOTO: Reuters
Lopezovo tako rumeni časopisi te dni povezujejo s plesalcem Casparjem Smartom. 24-letni plesalec naj bi grel njeno posteljo in jo spremljal na zabave v nočne klube. Smart sicer velja za vzhajajočo plesno zvezdo, nazadnje je kot koreograf navdušil, ko je pripravil plesne gibe za spot Motivation pevke Kelly Rowland.

Se pa najde marsikateri kritik, ki opozarja, da je dve desetletji mlajši Smart z Lopezovo zaradi slave in denarja. Upa, da bo po njeni zaslugi naredil uspešno plesno kariero, z njenim denarjem pa naj bi poplačal tudi dolgove.

V približno dveh tednih, kolikor traja njegova romanca z Lopezovo, je javnost izvedela, da ima precej dolgov in da mu grozi zapor.

Dolgovi Beauja Paula Smarta, kot mu je v resnici ime, so posledica bližnjih srečanj z roko pravice v zadnjih letih. Tako je zaradi divjanja po cestah pod vplivom substanc sodnika srečal že leta 2004, 2005, 2007 in 2010.

Skupaj si je nabral za okoli 30.000 evrov kazni, ki naj bi jih zdaj plačala prav Jennifer, katere premoženje je ocenjeno na okoli 110 milijonov dolarjev. Ker se rok za plačilo izteče januarja 2012, zlobni jeziki komentirajo, da mu je bogato pevko uspelo osvojiti ravno še pravi čas, da se, če mu bo dala denar, izogne trem mesecem zapora. Poleg tega mora še pred tem opraviti več tednov družbeno koristnega dela ali pa bo dolg zrasel še za nekaj sto evrov. Ameriški rumeni časopisi so se tako že razpisali, da si je J.Lo očino našla 'svojega' Kevina Federlinea. Saj se še spomnite Britneyjenega bivšega moža, ki vse od ločitve živi na njen račun in ne dela nič?

Ga Jennifer res zanima le zaradi denarja in slave?
Ga Jennifer res zanima le zaradi denarja in slave?FOTO: Facebook