'Delo na Facebooku s seboj prinaša tudi številne ugodnosti kot so plačano stanovanje, zdravstveno zavarovanje, hrana, brezplačen prevoz na delo v Facebookovem avtomobilu, brezplačno pranje perila in popuste pri nakupovanju določenih tehničnih izdelkov,' razkriva Čandi.
'Poleg tega delovni čas 'uradno' ne obstaja. Večina pride na delo okoli desete ure dopoldne, potem pa ostanejo do sedmih ali osmih zvečer.' še dodaja Čandi, ki je imel dobre izkušnje tudi z lastnikom Facebooka Markom Zuckerbergom.
Kot pravi, v podjetju ni čutiti hierarhične lestvice.'Nihče te ne gleda z viška. Niti tisti na najvišjih položajih ti ne dajo občutka, da si manjvreden, ker si 'samo' študent.'
Kljub temu pa bi Čandi, ki je sicer eden izmed petih hrvaških študentov, ki so dobili priložnost nekaj mesečnega dela na Facebooku, dvakrat premislil, preden bi se tam redno zaposlil. 'Vsaka stvar ima tudi svoje slabosti in meni je trenutno najpomembneje zaključiti študij,' pravi študent, ki pa je prepričan, da mu bo, ko bo iskal zaposlitev, izkušnja s Facebooka prišla še kako prav.
Komentarji (1)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV